Jeden matematickej

Přijde učitel do třídy a řekne:

Tak děti tato místnost má 15m2, sluníčko sem svítí pod úhlem 20 stupňů, kolik mi je let? Udivené děti otevřou pusu dokořán a neví.

Přihlásí se Pepíček a řekne: – 48 let

Na to učitel řekne:

– Jak jsi na to přišel Pepíčku?

Pepíček odpoví:

– Já mám doma bratrance, kterému je 24 let a táta říká ze je napůl debil…

// zde najdete další vtipy o Pepíčkovi.

Read more

Učitelka v pekle

Učitelka se dostane do pekla, všude vidí tu hrůzu, někdo před někým utíká, většina strašlivě řve, někoho bijí. Tak si sedne do koutku a všechno pozoruje. Jde kolem Lucifer a říká: „Sakra ženská, vy patříte do nebe, jak jste se dostala do pekla?“

Učitelka: „Toto je peklo? Myslela jsem, že je velká přestávka“.

Read more

Syn a náušnice

Syn přijde domů s náušnicí v uchu. Otec se na něj podívá a povídá:

Víš, synku, odnepaměti nosili náušnice v uších buď piráti, anebo buzeranti.

Takže teď se podívám z okna a Bůh tě chraň, pokud tam neuvidím tvojí loď.

Read more

Pravidla v manželství

Miláčku, musíme si určit nějaká pravidla, aby mezi námi nevznikaly krizové situace a měli jsme se stále rádi.

Povídej, drahý.

Miláčku, přijdu-li a budu mít kšilt čepice dopředu, je všechno v pořádku, miluji tě, v posteli všechno bude, prostě jsem ok. Ovšem budu-li mít kšilt dozadu, nemluv na mě, v posteli nic nebude, prostě mě až do rána ignoruj. Rozumíš?

Ano, drahý a teď jenom já doplním pár věcí za sebe. Budu-li stát s rukama založenýma na prsou, teplou večeři dostaneš, v posteli všechno bude, prostě tě miluju. Ale budu-li stát s rukama v bok, tak je mi úplně u prdele, na který straně máš kšilt !!! 😀

Read more

Jednotka Ruských vojáků letí do akce

Jednotka ruských vojáků letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky:
„Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!“
Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený – „Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevu!!!

Read more

Madonna na gynekologii

Navštíví Madonna kapacitu v oboru gynekologie.
“Dobrý den, pane doktore. Já jsem dost známá zpěvačka, a to víte, to jsou samý večírky a recepce a noční podniky … no prostě já mám ten spodek už dost vytahanej. Nešlo by s tím něco udělat?“
Doktor ji prohlídne a rozhodne se jí zkrátit pysky. Když je potom, probudí se na nemocenském lůžku, zálibně si prohlíží provedené dílo a zahlédne na nočním stolku lístek, na kterém je napsáno:
“Díky za nové uši. Niki Lauda.“

Read more

Smutný příběh

Tento smutný příběh je o jedné učitelce z mateřské školky. Paní učitelka ve školce pomáhá dítěti obout si malé kovbojské boty. Oba tlačili, tahali, pořád se do těch bot nemohli dostat. A když se to konečně podařilo, tak si oba upocení sedli, chlapeček se podívá na boty a říká:
„Paní učitelko, my jsme dali botičky obráceně.“
Tak se učitelka podívala a opravdu, bylo to tak. Paní učitelka zachovala klid, boty s menší námahou znovu sundala a znovu je rvali tentokrát na správné nohy. Potom se chlapeček na botičky podívá a říká:
„To ale nejsou moje boty.“
Učitelka se kousla do jazyka, a místo toho aby na něho řvala: „To jsi nevěděl dřív,“ jak původně chtěla, tak s námahou zase botičky sundala a chlapeček říkal:
„To nejsou moje boty, to jsou boty mého bratra a máma mi je nechává nosit.“
Učitelka už nevěděla jestli se má smát nebo plakat a znovu pomohla chlapečkovi do bot. A když mu po té úporné námaze mu pomáhala do kabátu, tak se zeptala:
„Kde máš rukavičky?“
A chlapeček říká: „Já je mám nacpané v botičkách.“
Soudní proces s učitelkou začne příští měsíc.

Read more